750 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
Müşteri Destek Hattı : 0850 532 10 48 - 0535 247 38 83
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Hakkımızda

MARAŞMARKET

MaraşMarket bir TEKROM iştirakidir.

TEKROM BİLİŞİM HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 2003 yılında kurulmuş ve İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

Teknoloji hizmetleri, yazılım geliştirme ve sanal mağazacılık alanlarında faaliyet gösteren şirket, İstanbul Topkapı'da merkez ofis, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'ta ArGe Ürün geliştirme merkezi, olmak üzere iki ayrı lokasyonda otuzu aşkın personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için www.tekrom.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

TEKROM Kahramanmaraş'lı girişimciler tarafından idare edilmektedir. MaraşMarket ile hem ticari hem de sosyal sorumluluk projesi olarak kente ve üreticilere katkı sağlamak hedeflenmiş, 2005 yılında başlatılan çalışmalar 2010 yılında sonuçlandırılmıştır.

Kahramanmaraş ürünlerinin tanıtıldığı bir platform olarak, Tüm Türkiye'ye yöresel ürünlerin tanıtılması da hedeflenmektedir. Kentin ülke üretimine büyük oranla katkı sağladığı, ihtisas sahibi olunan, Biber, Bakır İşçiliği, Ceviz Oyma, Altın İşleme gibi sektörlerde ürünlerle beraber kentin de tanıtılması sağlanmaktadır. Site tasarımı bu yönde hazırlanmış, bir çok sayfada kent üretimine atıfta bulunularak, görsel video ve resimler eşliğinde, Kahramanmaraş üretim gücü, ürün kalitesi ön plana çıkarılmaktadır.

Site idaresi İstanbul ofisinde yapılmakta olup, Kahramanmaraş Merkezde bir tedarik ofisi ile ürünler müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Profesyonel bir çalışma sistemi ile faaliyetine başlayan sitemiz, kurumsallıktan ödün vermeden, müşterisini memnun etmek adına üzerine düşeni yapmaktadır.

2011 ilk çeyreğinde, İstanbul'da bir satış ofisinin kurulması için çalışılmakta, ürünleri İstanbul içi doğrudan mağazaya gelerek teslim almayı tercih eden müşteriler için imkan oluşturulması düşünülmektedir. Mağaza çalışmalarına başlanmıştır. İstanbul'da Kahramanmaraş yöresel ürünlerinin satıldığı bir mağaza olmaması Kahramanmaraş için büyük bir eksiklik oluşturmakta, bu nedenle mağazanın da bir an önce faaliyete geçmek için çalışmalara hızla devam edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.