• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Her 100 gramında; 634 kcal Enerji, 32 gram protein, 54 gram Toplam Yağ (bunun 49 gramı doymamış yağ olmak üzere), ve 0 (SIFIR) kolesterol vardır.

  Ayçekirdeği Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Çekirdek çitlemek sadece bir yeme aktivitesi değil aynı zamanda keyif, eğlence, sohbet ve neşeli zamanlar anlamına gelir. Ayçekirdeği leziz tadı ve çıtır çıtır kabuklarıyla çocuk ya da büyük herkesin favori kuruyemişlerinden biridir. 

  Çekirdek çitlemenin zamanı ve yeri yoktur. Ayçekirdeği içine girdiği her ortamı daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirebilir. Ilkbahar yaklaştıkça ya da sıcak yaz günlerinde parklardaki banklarda, çimenlerde oturup etrafı izler, güneşin tadını çıkarırken ayçekirdeği vazgeçilmezdir. Yazlık sinemalarda patlamış mısırın yerini kilolarca ayçekirdeği alır, filmin en heyecanlı yerlerinde daha çok çitlenir ve eldeki çekirdekler muhakkak filmden önce biter. Kışın ailece televizyonun karşısında vakit geçirilirken ayçekirdeği yine paylaşmanın ve sevdiğimiz insanlarla birlikte geçirdiğimiz zamanların sembolü haline gelir. Aynı zamanda tuzlu sevenler için kavrulmuş çekirdek seçeneklerimiz de vardır.

  Ürün Özellikleri
  Ağırlık
  :
  500 Gr.
  Aroma/Tat/Kuruyemiş
  :
  Çekirdek
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.