Yeni
Haşiroğlu

Fırınlanmış Tarhana - 1 kg (2x 450 gr.)

62,00 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Haşiroğlu Cipstar Fırınlanmış ( 1 kg) 450 gr. 2 paket olarak

  Haşiroğlu Cipstar Fırınlanmış ( 1 kg) , siz müşterilerimiz için özel,doğal,katkısız ve sağlıklı bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

  Fırınlanmış tarhana üretimini ilk kez yapan Haşiroğlu Tarhana bir çok yenilikçi fikre sahip açık görüşlü bir şirkettir.Daha önce tatmadığınız bir lezzet olan fırınlanmış tarhana ile damağınıza hitap ediyoruz.Ekstra kıtır ve ağızda dağılan lezzetiyle ve uygun fiyat ile fark yaratan fırınlanmış tarhanamızı hemen deneyin.

  Tarhana kolay sindirilen, pişmeye hazır bir besindir. Bir porsiyon tarhana çorbası ( çeriğindeki malzemelerin miktarına ve çeşidine göre değişir) yaklaşık, 132 kalori, 49 protein, 20mg kalsiyum, 0,6 mg demir, 200 A vitamini, 0,03 mg B1 vitamini, 0,05mg B2 vitamini , 0,09 mg niasin içerir.

  1991 yılında başlayan üretim tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile cips tarhana, fırınlanmış tarhana,acılı tarhana, çorbalık tarhana, çerezlik tarhana, kaymaklı tarhana, biberli tarhana, kaymaklı kızarmış tarhana, köy tipi sıkma tarhana üretimlerini gerçekleştirmektedir.

  Haşiroğlu Tarhana, sektör içerisinde ayrıca maraş pul biberi, maraş çöreği, maraş köpük sucuğu, maraş samsa, maraş cevizi, kuruluk ürünler, biber salçası, fıstık ezmesi gibi birçok yöresel ürün'de üretmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.